• pl
  • en
  • de

Dom Weselny Wrocław Częstochowa | Organizacja wesel oraz imprez okolicznościowych

Wesela

"Miłość zaczyna się wtedy , kiedy szczęście drugiej osoby jest ważniejsze niż Twoje."  J.W.v.Goethe

Co to jest wesele? Wesele to jeden z najważniejszych dni w życiu dwojga ludzi, trzymając się za ręce pragną iść razem przez całe swoje życie. W naszym domu weselnym Goście radośnie biesiadują, a jak wiemy Goście weselni to najcenniejszy skarb. Dlatego dbamy o to, by przyjęcie weselne miało niepowtarzalny charakter i było jak ze snu.

Suto zastawiony stół weselny ozdobiony żywymi kwiatami w blasku płonących świec sprawi, że każdy Gość weselny... Polak czy Anglik, Niemiec czy Marokańczyk przekraczając progi restauracji "Oaza" pozna śląską gościnność, zetknie się z kulinarną tradycją, poczuje smak swojskich rolad, tortu weselnego i własnoręcznie ucieranych placków ziemniaczanych.

Do dyspozycji Państwa jest sala balowa o wyjątkowo ciepłym klimacie, w której możemy ugościć 120 osób. Sala klimatyzowana, akustyczna, a na deskach parkietu można przetanczyć całą noc. Pod murami niewielkiego dziedzińca roztacza się urokliwy ogród porośnięty setkami barwnych kwiatów, szlachetnych krzewów i drzew, pieczołowicie pielęgnowany przez samych właścicieli.

Mogą państwo tam przeprowadzić sesje zdjęciowe bez opuszczania swoich Gości. Zdjęcia ślubne przy mostku, pod rajską jabłonią, czy romantycznie zaaranżowaną altaną, nabiorą szczególnego nastroju i pozostaną pamiątką przypominającą najpiękniejszy dzień w życiu.

Posiadamy samochód do wynajęcia, który zawiezie Was do ślubu, a w pracowni florystycznej udekorujemy go, i stworzymy pełen urody i wdzięku bukiet ślubny, butonierkę, wiązanki i kosze kwiatowe dla rodziców. W kwiaciarni można zamówić oryginalne prezenty i bony upominkowe na kwotę przez Państwa ustaloną.

Sala weselna posiada agregat prądotwórczy na wypadek brku zasilania ;)

A dla Waszych maluchów mamy pokoik do zabawy, w którym mogą oglądać bajki, w 3D do samego rana :)