• pl
  • en
  • de

Makeup - Magdalena Rekus | Organizacja wesel oraz imprez okolicznościowych

Makeup - Magdalena Rekus

Fotografia - Hektor Werios

Dziękujemy Restautacji Oaza za udostępnienie studia.

Makijaż to jedna z moich pasji w której chodzi o to aby wydobyć naturalne piękno i odpowiednio podkreślić urodę. 
To niesamowita radość móc sprawić, że każda dziewczyna, niezależnie od wieku może być olśniewająca. Łącząc wiedzę z zakresu kosmetologii i wizażu tworzę tak aby efekt końcowy był estetyczny i długotrwały.
Ukończyłam kurs Art.-Visage i Stylizacji zorganizowanego przez Akademię Sztuki Piękności Krystyny Łenczyńskiej w Krakowie . Brałam udział w wielu warsztatach m. in. Star Make-up Show, który prowadzi jedna z czołowych wizażystek gwiazd Ewa Gil.
Makijaże dzienne, ślubne, wieczorowe oraz fotograficzne tworze w swoich kosmetycznych. Jeden z nich Visage, który prowadzę od 9lat w małej miejscowości Wielowieś, a drugi to Studio Urody M&M w Zbrosławicach, który prowadzę ze wspólniczką od ponad 3 lat. Oferujemy szeroki wachlarz usług z zakresu kosmetyki, fryzjerstwa, fitnessu i rehabilitacji.

Hektor Werios to nie tylko artysta i profesjonalny fotograf ale również człowiek pełen pasji, radości życia, pogody ducha. Praca z Nim sprawia ogromną przyjemność. Atmosferę jaka tworzy wokół sprawia, że czujemy się także artystami, którzy tworzą coś ważnego. 
Mam nadzieję, ze jeszcze wiele wspólnych projektów do realizacji przed nami!